PROJECTE/RECERCA 2016-2017: CENTRES INNOVADORS - CATALUNYA

 

què pretenem?, què oferim? - què entenem per centre innovador? - les preguntes del qüestionari - centres participants - recursos en català - xarxa de formadors cost 0€ - tornar al projecte global

INFORME-4 (julio 2017) ¿Qué hacen los centros innovadores? - INFORME-3 (desembre 2016) Qué fan els centres innovadors?


CENTRES PARTICIPANTS (139 a 7-2017)

Els centres que vulguin participar en el PROJECTE poden contactar amb <pere.marques@uab.cat> i rebran l'enllaç per a accedir al qüestionari on-line que és el que cal emplenar.

 

CENTRE
LOCALITAT
PERSONA DE CONTACTE
NIVELLS EDUCATIUS
INS Alella Alella (BCN) Glòria Pegueroles ESO, Bachillerato, FP
Institut Montsià Amposta (Tarragona) Jorge Bellés Segarra FP
IES Júlia Minguell Badalona (BCN) Roger Rey ESO, Bachillerato, FP
Escoles Minguella Badalona (BCN) Montse Rodon Infantil, Primaria, ESO
CEIP Las Seguidillas Badía del Vallés (BCN) Jesús Infantil, Primaria
Escola Mont-roig Balaguer (Lleida) Cristina Carbonell Infantil, Primaria
INS Josep Brugulat Banyoles (Girona) Ioia Isern ESO, Bachillerato, FP
Escolàpies Sant Martí Barcelona Jaume de Lamo Arellano Infantil, Primaria, ESO
Escola Virolai Barcelona Coral Regí Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
CIC Batxillerats Barcelona Oriol Olivé Bachillerato
Escola Barcelona Barcelona Chema Boj Infantil, Primaria
Escola Sadako Barcelona Jordi Musons Infantil, Primaria, ESO
Escola Guinardó, SCCL Barcelona Francesc (Director del centre) Infantil, Primaria, ESO
FEDAC-Amílcar Barcelona Nicolau Espuña Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
Institut Escola Costa i Llobera Barcelona Antònia M. Maura Rayó Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
INS Anna Gironella de Mundet Barcelona Lidia Gutiérrez Arranz ESO, Bachillerato, FP
Escola Can Fabra Barcelona Carme Martínez Infantil, Primaria
Institut Quatre Cantons Barcelona Ramon Grau ESO, Bachillerato
Escola Sant Martí Barcelona Ester Forné Infantil, Primaria
Institut Ernest Lluch Barcelona Antoni Brosa ESO, Bachillerato
Escola La Maquinista Barcelona Anna Comas Infantil, Primaria
INS L'Alzina Barcelona Isabel Balaguer ESO, Bachillerato
Escola Antoni Brusi Barcelona Gloria Rodríguez Infantil, Primaria
Escola Coves d'En Cimany Barcelona Neus Anglada Infantil, Primaria
Institut Fort Pius Barcelona Xavier Biosca ESO, Bachillerato
Escola Duran i Bas Barcelona Ma Asun Latorre Marquès Infantil, Primaria
Escola dels encants Barcelona Agnès Barba Infantil, Primaria
CEIP Pompeu Fabra Barcelona Leonor Infantil, Primaria
Escola Proa Barcelona Josep Maria Martorell Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
Escola Joan Pelegrí Barcelona Víctor Ranera Martín Infantil, Primaria, ESO, FP
Institut Barcelona- Congrés Barcelona Emma Solà ESO, Bachillerato
Institut Secretari Coloma Barcelona Ferran Girós ESO, Bachillerato
Institut Salvador Seguu Barcelona Neus Ruiz FP
Escola Octavio Paz Barcelona Xavier López Infantil, Primaria
Escola Splai Barcelona Marta Plaza i Vila Infantil, Primaria
Escola Ciutat Comtal Barcelona Vicent Peñarroja Infantil, Primaria
Centre Formació Adults Trinitat Vella Barcelona Encarna García mañueco Primaria
FEDAC Sant Andreu Barcelona Jaume Fabró Infantil, Primaria, ESO
Col.legi La Vall Bellaterra (BCN) Gemma Codina Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
Llar d'infants El Rovelló Bellver de Cerdanya (Lleida) Alba Infantil
INS Manolo Hugué Caldes de Montbui (BCN) Pilar Canet Bachillerato
Ins Bisbe Sivilla Calella (Barcelona) Eva Sánchez. Navarro Bachillerato, FP, Educación Especial
FEDAC Canet Canet de Mar (BCN) Carme Solà Infantil, Primaria
Escola Sant Nicolau Canyelles (Barcelona) Montserrat Guardiola Infantil, Primaria
FEDAC Castellar Castellar del Vallès (BCN) Charo Martínez Infantil, Primaria, ESO
Col.legi El Casal Castellar del Vallès (BCN) César Sánchez Infantil, Primaria, ESO
INS Bages Sud Castellbell i el Vilar (BCN) Enrique Llácer Gimeno ESO
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels (BCN) Francesc Morilla Infantil, Primaria
Escola Lluís Vives Castelldefels (BCN) M. Jesús Pina Infantil, Primaria
Escoles Vedruna de Catalunya (36) Catalunya Albert Pijoan Parramon Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato, FP
FEDAC Cerdanyola Cerdanyola (BCN) Jordi Gallardo Infantil, Primaria, ESO
Escola Nova de Cervello Cervello (Barcelona) Elisa Tauste 626450405 Infantil, Primaria
IES La Segarra Cervera (Lleida) Sisco Suau ESO, Bachillerato, FP
Col·legi Turó - Institució Familiar d'Educació Constantí (Tarragona) Gerardo Meneses Primaria, ESO, Bachillerato
Escola Doctor Ferran Corbera d'Ebre (Tarragona) Montse Vidal Infantil, Primaria
Escola Mare de Déu de Montserrat Cornellà (BCN) Anna I. Aso - Ma José Cabrera Infantil, Primaria
Escola Pompeu Fabra Cunit (Tarragona) Josep Gràcia Vera Infantil, Primaria
SINS Dosrius Dosrius (BCN) Lourdes Gil ESO
Institut-Escola L'Agulla El Catllar (Tarragona) Francesc Seritjol Marimon Infantil, Primaria, ESO
Col.legi Escolàpies El Masnou El Masnou (BCN) Víctor López Infantil, Primaria, ESO
Escola Pepa Colomer El Prat de Llobregat (BCN) Sandra Gallardo Infantil, Primaria
INS Andreu Nin El Vendrell (Tarragona) Ferran Barri ESO, Bachillerato, FP
CEIP Les Roques Blaves Esparreguera (BCN) Lourdes Casanovas Infantil, Primaria
Escola Mare de Déu de la Muntanya Esparreguera (BCN) Sergi Garcia Infantil, Primaria
Escola Garbí Pere Vergés Espugues de Llobregat (BCN) Guillem Blancafort Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
Escola Forn d'Anells Fornells de la Selva (Girona) Pau Hidalgo Infantil, Primaria
FEDAC Sant Narcís Girona Xavier Batlle Infantil, Primaria, ESO, FP
Escola Joan Bruguera Girona Gemma Martí Infantil, Primaria
Escola Domeny Girona Anna Alsina i Lladó Infantil, Primaria
Escola Pia de Granollers Granollers (BCN) Xavier Serra ESO, Bachillerato, FP
Escola Pia de Granollers Granollers (BCN) Mercè León Infantil, Primaria
Institut Celestí Bellera Granollers (BCN) Gemma Roquet (C.Ped.) ESO, Bachillerato
FEDAC-Guissona Guissona (Lleida) Georgina Pujol Infantil, Primaria, ESO
Avantis Hospitalet de Llobregat Teresa M Roquet-Jalmar Infantil
Montclar Mestral Jorba (Barcelona) Juan Jordana Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
Escola Manuel Ortiz i Castelló Juneda (Lleida) Magí Serra Infantil, Primaria
Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell Xavier Falcó ESO, Bachillerato, FP
Escola Pau Claris La Seu d'Urgell (Lleida) Lurdes Porta Cervós Infantil, Primaria
Camp Joliu L'Arboç (Tarragona) Ana Cristina Infantil, Primaria, ESO
Escola Alegre L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona) Alex Alegre Infantil, Primaria, ESO
Escola Sant Jaume de la FEP L'Hospitalet de Llobregat (BCN) Sonia Esteve Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
Col.legi Pineda L'Hospitalet de LLobregat (BCN) Teresa M Roquet-Jalmar Catalina Primaria, ESO, Bachillerato
Centre Educatiu FAX L'Hospitalet de Llobregat (BCN) Juan José Ortega Ballester Infantil, Primaria, ESO
Escola Infantil Avantis L'Hospitalet de Llobregat (BCN) Teresa Roquet-Jalmar Catalina Infantil
Escola Puig de les Cadiretes Llagostera (Girona) Núria Solà Puig Infantil, Primaria
FEDAC-Lleida Lleida Òscar Rodon Infantil, Primaria, ESO
Escola Països Catalans Lleida Adrià López Infantil, Primaria
Institut Joan Oró Lleida Trini Castilla ESO, Bachillerato, FP
Colegio Arabell Lleida ISABEL TRAVER Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
Ins Hipàtia d'Alexandria Lliçà d'Amunt (bCN) Lourdes Pérez Pereira ESO
Escola Gem Mataró (BCN) Montse Paradeda Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
INS Laia l'Arquera Mataró (BCN) Mercè de la Hoz Holguera ESO, Bachillerato
Escola Sant Miquel Miralcamp (Lleida) Jordi Aumedes Castells Infantil, Primaria
Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei (Barcelona) Ramon Graells ESO, Bachillerato, FP
Escola Sant Gervasi Cooperativa Mollet del Vallès (BCN) Ana Padilla Sánchez Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
FEDAC Montcada Montcada i Reixac (CN) Sílvia Gumbau Infantil, Primaria
INS Marta Mata Montornés del Vallès (BCN) RAMON COMA DOSRIUS ESO, FP, Educación Especial
Escolàpies Olesa Olesa de Montserrat (Barcelona) Elisabet Soler Infantil, Primaria, ESO
FEDAC - Pineda Pineda de Mar (BCN) Paqui Torres Infantil, Primaria
Escola Mediterrània Pineda de Mar (BCN) Marta Guirao Borràs Infantil, Primaria
Escola Pere Calders Polinyà del Vallès (BCN) Abraham Infantil, Primaria
INS Premià de Mar Premià de Mar (BCN) Bernat Ancochea ESO, Bachillerato, FP
Institut Salvador Vilaseca Reus (Tarragona) Misericòrdia Nomen ESO, Bachillerato
FEDAC-Ripollet Ripollet (BCN) Virgínia Infantil, Primaria, ESO
Escola Tiana Ripollet (BCN) Lorenzo Infantil, Primaria
Escola Mare de Déu del Roser Riudecols (Tarragona) Raquel Camacho Cobos Infantil, Primaria
FEDAC-Salt Salt (Girona) Victòria Padrós Infantil, Primaria, ESO
Escola La Monjoia Sant Bartomeu del Grau (BCN) Maria Cobos Jiménez Infantil, Primaria
Col.legi Llor Sant Boi de Llobregat (BCN) Tomás Cabello Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
Escola Antoni Tàpies Sant Boi de Llobregat (BCN) Isabel Aparici Infantil, Primaria
Col.legi La Farga Sant Cugat (BCN) Lluís Ignasi Bonastre Primaria, ESO
Pureza de María (Secundaria) Sant Cugat del Vallès (Barcelona) Eugenio Mondéjar Cruz Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
INS Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès (BCN) Josep Oriol Rodon ESO, Bachillerato
FEDAC Sant Feliu Sant Feliu de Codines (BCN) Adelfina Mayordomo Infantil, Primaria, ESO
Escola Paidos Sant Fruitós de Bages Felip Echarri Infantil, Primaria, ESO
Escola Paidos Sant Fruitós de Bages (BCN) Carme Planas i Pardo Infantil, Primaria, ESO
Espai 3 Sant Joan Despi (BCN) Rosa de la Fuente Infantil, Primaria
Escola Canigó Sant Just Desvern (Barcelona) Ferran Gandol Casado Infantil, Primaria
Institut Escola Jacint Verdaguer Sant Sadurní d'Anoia (BCN) Josep Maria Esteve Gibert Infantil, Primaria, ESO
FEDAC Sant Vicenç Sant Vicenç de Castellet (BCN) Enric Gimeno Ferrero Infantil, Primaria, ESO
Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts Eva Aguiló Samitier ESO, Bachillerato, FP
INS Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts (BCN) Xavier Tresserra ESO, Bachillerato, FP
Colegio Singuerlin Santa Coloma de Gramenet (BCN) Alba Garcia Ferràs Infantil, Primaria, ESO
CEE Jeroni de Moragas Santpedor (Barcelona) Gemma Estruch Educación Especial
CEIP Esteve Barrachina Sitges (BCN) Neus Infantil, Primaria
Colegio Beethoven Sta. Coloma de Gramanet (Barcelona) Belén Blanco Infantil, Primaria
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona Pablo Muñoz Pérez Infantil, Primaria, ESO, Bachillerato
institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona Josep Maria Ferran i Torrent ESO, Bachillerato
INS Can Jofresa Terrassa Gabriel Blanes ESO, Bachillerato
Escola Sant Josep de Calassanç Terrassa Àngels Aguilera Infantil, Primaria
INS Torre del Palau Terrassa (BCN) Evaristo González Prieto ESO, Bachillerato
L'Era de Dalt Tona (BCN) Judith Torner Infantil, Primaria
Cor de Maria Valls Inma Abad Infantil, Primaria, ESO
Escola Dr. Trueta Viladecans (BCN) Roger Moreno Infantil, Primaria
Escola Montserratina Viladecans (BCN) Emi Fornali Infantil, Primaria
Escola Inf. Doctor Trueta Viladecans (BCN) Mª del Carmen Martínez Infantil
INS Baix a Mar Vilanova i la Geltrú (BCN) Núria Espada ESO, Bachillerato
Col·legi Sant Bonaventura Vilanova i la Geltrú (BCN) Xavier Soler Oltra Infantil, Primaria, ESO
Escola del Mar Vilassar de Mar (BCN) Enric Serras Infantil, Primaria

 

 

 

 

 

 

ANAYA
educaweb
educaweb
educaweb
educaweb
educaweb casio
educaweb

 

controlador de visitas
Para darse de alta en la RED SOCIAL DIM, registrarse en DIM-ning